Prawo pracy w Krakowie – kancelaria radców prawnych

Prawo pracy w Krakowie – kancelaria radców prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma wieloletnie doświadczenie w sferze prawa pracy, zarówno od strony pracodawcy, jak i pracownika. Nasza praca koncentruje się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w obszarze bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radców prawnych

Działając w imieniu Pracodawców, na co dzień udzielamy pomocy przy tworzeniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego trwania, jak i rozwiązania. Udzielana przez nas pomoc prawna ma nie tylko poprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale także uchronić ich przed potyczkami sądowymi z zatrudnionymi. Zdajemy sobie sprawę, iż wraz z rozkwitem prowadzonej działalności gospodarczej, respektowanie prawa pracy jest większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest działanie w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skoncentrować się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – radca prawny jako pełnomocnik Pracownika

Niezwykle często występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie o wiele częściej nasza pomoc skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, niezasadnym zwolnieniem lub chociażby godzin nadliczbowych. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, ponieważ tego rodzaju sprawy charakteryzują się ogromnymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do uznania racji Klienta staje się sporym wyzwaniem.