Zapomnij o problemach z dojazdem na Balice – korzystaj z parkingu przy lotnisku

tani parking Balice, parking Balice Kraków

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy transport publiczny, nasze zmartwienia w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to rodzi problem: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Zostaw samochód pod opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a później o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają możliwość organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, powstały czynne całą dobę parkingi, gdzie niewielkim kosztem możemy zostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają również dodatkowe udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w kilka minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu zabierze nas z lotniska również po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]