Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ widoczność swojej firmy

Wirtualny spacer Google Maps – zwiększ widoczność swojej firmy

Chcesz dowiedzieć się, kto wykonuje wirtualny spacer w klinikach stomatologicznych? Koniecznie skieruj się na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy czy też nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to atrakcyjny element, który warto zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednakże ma świadomość, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co zyskamy umieszczając go w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne zdjęcia, które układają się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przeskakiwać do następnych lokalizacji budynku, w którym zdalnie przebywamy. Wirtualny spacer to więc możliwość zwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się po nim. Wirtualne spacery umieszcza się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element Google przekierowuje nas do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani związane z tym koszta. Możemy go jednak publikować dla klientów na stronie www naszej firmy.

Dlaczego opłaca się aktywować wirtualny spacer 3D??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się udostępnić w wizytówce z kilku względów. Najistotniejszy z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz korzystne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu znacznie chętniej będą wybierali nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma i na naszej stronie www umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste technicznie. Na rynku istnieje wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – dość szybko przygotują taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google sprawdzi się w wielu branżach. Na pewno będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Można także pokazać w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie obsługujemy klientów, jak gabinet medycyny estetycznej bądź lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer będzie pomocny też wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]