Wedding planner – kiedy wybrać jego usługi?

Wedding planner – kiedy wybrać jego usługi?

Potrzebujesz fachowej porady wedding plannera Kraków? Zajrzyj na whataday.pl

Zawarcie małżeństwa to z pewnością największe wydarzenie w życiu wielu osób. Nic więc dziwnego, iż organizując to przyjęcie robimy wszystko, by uniknąć przykrych niespodzianek oraz sprawić, żeby uroczystość na długo zapadła w pamięć uczestników. Jak pewnie wielu z czytelników już doświadczyło, zaplanowanie wesela to spory problem – należy zatroszczyć się na przykład o wypożyczenie sali, angaż zespołu czy dekorację świątyni. Podczas nerwowych czasem starań możemy niestety zapomnieć o pewnych rzeczach, co może skutecznie zniszczyć atmosferę tego wyjątkowego święta. Właśnie z tego względu młode pary coraz częściej decydują się na usługi, które świadczy wedding planner. Na czym więc one polegają?

Jakie wskazówki oferuje wedding planner

Najistotniejszym plusem angażu wedding plannera jest bez wątpienia wygoda i pewność – nie trzeba zajmować się zawieraniem współpracy z DJ-em, dekoratorem, zarządcą sali czy fotografem. Wskazówki, jakie proponuje wedding planner to także najlepsze wyjście dla nowożeńców, którzy nie znają realiów branży weselnej, więc nie wiedzą, jak wybrać najlepszych kwiaciarek czy konferansjerów. Tymczasem orientujący się w niej dokładnie wedding planner pomoże im wybrać te oferty, jakie na pewno spełnią ich oczekiwania. Przez to ślub niewątpliwie będzie wspaniałym świętem i przebiegnie bez nerwów.

Koszty usług wedding plannera

Wbrew powszechnym opiniom na usługi wedding plannera mogą postawić nie tylko pary z dużym portfelem. To przecież najlepsze wyjście dla partnerów chcących ograniczyć koszty związane ze ślubem, gdyż doświadczony na rynku usług ślubnych wedding planner ma szansę znaleźć kilkakrotnie mniej kosztowne oferty. Szczególnie, iż jego porady nie są wcale dużym wydatkiem. Ze względu na różnorodny zakres usług jakie oferuje wedding planner, ich koszt będzie najczęściej ustalany indywidualnie z poszczególnym klientem. Jednak w obliczu pozostałych wydatków związanych z weselem ten na pewno nie będzie ogromny.

Nasza lokalizacja:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]