Transport po Europie – busy do Niemiec

Transport po Europie – busy do Niemiec

Republika Federalna Niemiec to jeden z najchętniej wybieranych kierunków podróży – według badań agencji pracy planuje tam wyjechać nawet 17% osób zainteresowanych emigracją zarobkową. Dlaczego Polacy tak chętnie wyjeżdżają za Odrę? Jaki środek transportu najczęściej wybierają?

Przewozy z Polski do Niemiec – komfortowo i bezpiecznie

Według bieżących statystyk w Niemczech mieszka ponad 600 tysięcy Polaków – nasi rodacy wyjeżdżają za Odrę przede wszystkim w celach zarobkowych. Niemcy są także obiektem zainteresowania turystów, ale Polaków przyciągają również sklepy czy koncerty gwiazd muzyki. W jaki sposób podróżujemy? Duża część osób wybiera bogato wyposażone busy Polska-Niemcy, które gwarantują wygodne i bezpieczne dotarcie do celu. Popularnością cieszą się przewozy Polska-Niemcy organizowane przez poEuropie.pl – firma zapewnia komfortowo wyposażoną flotę pojazdów, które docierają między innymi do miast na trasie Brema, Berlin, Hanower, a także Moguncja, Würzburg czy Bamberg. Busy z Polski do Niemiec obsługują województwo świętokrzyskie, podkarpackie, dolnośląskie, małopolskie, opolskie i śląskie.

Komfortowe busy Niemcy-Polska

Liczysz na wygodny przejazd i sprawne dotarcie do miejsca docelowego? Komfortowe busy do Niemiec spełnią Twoje oczekiwania. Pojazdy, które zapewnia przewoźnik wyposażone są w wygodne fotele, posiadają dwustrefową klimatyzację i zapewniają podróżnym dużo przestrzeni. Przewozy realizowane są busami typu Ford Transit, które cyklicznie przechodzą badania techniczne i gwarantują komfortową podróż. Busy Niemcy-Polska mają na pokładzie odtwarzacz DVD, a także bezprzewodowy internet Wi-Fi na terenie Polski.