Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

catering do firm, catering biurowy

Konferencja, spotkanie biznesowe lub szkolenie – każda większa firma niechybnie pewnego dnia stanie przed nieodzownością zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z różnorodnymi zadaniami, które na ogół nie wchodzą w zakres czynności wykonywanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. zapewnienie napojów i posiłków dla jego uczestników. Jeżeli na organizowanym spotkaniu mają pojawić się spore tłumy, warto skorzystać z usług cateringu biurowego.

Catering dla firm – przekąski, które można skonsumować w mgnieniu oka

Konferencje oraz szkolenia biznesowe to eventy, które z reguły trwają po 6-8 godzin, często nawet przez 2-3 dni z rzędu. Ich partycypanci otrzymują dokładny program prelekcji, pomiędzy którymi wyznaczone są na ogół dwie-trzy kwadransowe przerwy, podczas których niemożliwe jest zjedzenie sycącego posiłku w okolicznej kafeterii. Z tej przyczyny nieodzowne jest zapewnienie gościom niedużych przekąsek oraz napojów, które mogą w mgnieniu oka skonsumować w czasie przerwy, a o ile organizator zezwoli, nawet zanieść ze sobą na salę, w której trwa szkolenie. Firmy świadczące usługę cateringu biurowego zajmują się przygotowaniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z niewielkimi przekąskami, które można zjeść nie bojąc się o pobrudzenie garnituru czy dłoni. Usługa cateringu dla firm obejmuje również dostarczenie urządzeń do przygotowania ciepłych napojów.

Planujesz warsztaty? Nie zapomnij o bufecie kawowym!

Przerwy kawowe są bardzo istotne, pozwalają bowiem uczestnikom odprężyć się po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Dodatkowo jest to także możliwość nawiązania kontaktu z innymi gośćmi oraz przeanalizowania w swobodnej atmosferze przedmiotów poruszanych na spotkaniu. Sprzęt z herbatą i słodkimi napojami, który stoi na korytarzach biurowców, nie ma szans dorównać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ekskluzywnych sympozjów lub płatnych kursów nie mogą wszak pić z papierowych pojemniczków, gryząc przyniesione z domu czy też zakupione po drodze w sklepie sandwicze. Zamówienie usługi cateringu dla firm podkreśli więc wagę wydarzenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o komfort uczestników.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]