Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

sklep woocommerce, wdrożenia woocommerce

Chcesz otworzyć sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną na WordPress, ale także jeśli nie posiadasz w ogóle strony internetowej i zaczynasz od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – zalety tej wtyczki

Z uwagi na to, jak szeroką popularność zdobyły strony tworzone z wykorzystaniem WordPressa, łatwo wywnioskować, że szybko pojawiła się wtyczka dająca możliwość na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę dano owej wtyczce, ma niemało atutów. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można łatwo spersonalizować z stosując płatne lub darmowe motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce da się optymalizować pod rozmaite wyszukiwarki, co powoduje, że jest większa szansa na uzyskanie pozycji w Top3 w wynikach organicznych, a w efekcie szybciej dotrzeć do pokaźniejszego kręgu klientów. Na skutek instalacji stosownych wtyczek rozrasta się również elastyczność sklepu. W prosty sposób można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić klientom wykonanie przelewów za zakupy m.in. za pośrednictwem Transferuj.pl albo PayU.pl. WooCommerce pozwala także na ewaluację sprzedaży (przygotowanie różnego rodzaju statystyk) oraz zespolenie z usługami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – tylko niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepu internetowych WooCommerce rekomendujemy zlecić ekspertom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale również zadbają o jego bezpieczeństwo, właściwą semantykę kodu sklepu i instalację wyłącznie koniecznych, przetestowanych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce eksperci stworzą też blog, na którym w prosty sposób można przekazywać klientom informacje o promocjach oraz nowościach albo zamieszczać poradniki i recenzje sprzedawanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]