Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku – co możesz zyskać?

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku – co możesz zyskać?

Zdjęcia 360 stopni na Facebooka. Dowiedz się, kto może to sporządzić

Zdjęcia 360 stopni to niezwykle popularna i stosunkowo nowa metoda przedstawiania wnętrz przedsiębiorstw i lokali gastronomicznych. Zwykle spotykamy je przeglądając wizytówki Google Moja Firma lub Google Street View, ale też natrafiamy na nie na największym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Umożliwia on opublikowanie na tablicy firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak zatem możesz użyć panoramy sferyczne do wyróżniania Twojej marki na Facebooku? Odpowiedzi prezentujemy w dalszej części tekstu.

Co wyróżnia sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które można oglądać pod różnymi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii daje wrażenie rzeczywistej obecności w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku umożliwiają obejrzenie budynku, lokalu lub nieruchomości poprzez opcję wyboru kierunku, w którym spoglądamy. Fotografie tego rodzaju tworzy się z pomocą dedykowanych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do standardowych zdjęć cyfrowych jest sposobność kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a następnie manipulacja nim w każdym kierunku.

Panoramy sferyczne – promuj swoją firmę na Facebooku

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to doskonały sposób na popularyzację własnego biznesu bądź firmy. Zdjęcia 360 stopni dają szerokie możliwości prezentacji pomieszczeń hostelu, lokalu usługowego czy biura. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej ciekawa i pozwala wnikliwie zapoznać się z konkretnym punktem. Umieszczenie sferycznych zdjęć panoramicznych na Facebooku wpłynie korzystnie na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i podniesie jego zaufanie do usług przez nas oferowanych, co zaprocentuje dużo większym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto wykorzystać na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy działalność, która bazuje na wysokiej jakości wnętrzach (np. hotel bądź sale konferencyjne), ale również jeśli pragniemy nakłonić potencjalnych pracowników, by odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną czy też po prostu pokazać naszym klientom miejsce, w którym funkcjonujemy.

Przygotowanie panoram 360 stopni zleć specjaliście!

Przygotowanie panoramy sferycznej, chociaż teoretycznie można zrealizować na własną rękę, jednakże do celów biznesowych opłaca się wybrać doświadczonego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych zdjęć. Dlaczego to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje gwarancję przygotowania dobrych jakościowo fotografii, które ponadto będą atrakcyjniejsze dla widza. Sama usługa nie jest też trudno dostępna ani kosztowna. Fotografów zalecanych przez Google do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci fotografowie, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google oraz zamieścili wyznaczoną liczbę poprawnych panoram 360 stopni.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]