Profesjonalna opieka nad grobami

Profesjonalna opieka nad grobami

Opieka nad grobami Kraków - dalsze informacje o tej usłudze odnajdziesz tutaj

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych bliskich jest dowodem naszej pamięci. Często niestety nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności stają się naszym udziałem zaś, jeśli naszych krewnych pochowaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie znajdziemy czasu. Nie sprawia to jednak, że groby są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega opisywana usługa?

Czemu powinniśmy zdecydować się na opiekę nad grobami?

Na taką usługę decydują się nie tylko ludzie, którym brak wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także osoby schorowane, które na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których obowiązki to opieka na grobami często proponują także inne usługi, takie jak montaż siedzeń albo pomoc w załatwieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia napisów.

Koszty opieki nad grobami

Ceny, które musimy zapłacić pracownikom opiekującym się miejscami spoczynku naszych krewnych są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju usług – jeśli wybieramy jedynie jednorazowe czyszczenie, zapłacimy od 30 do 40 złotych. Jeśli jednak zależy nam, by firma sprzątała grób regularnie, musimy pogodzić się z kosztem nawet 400 PLN rocznie. Nie zapominajmy, że stawki uzależnione są również od wielkości grobów, zaś najdroższe będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Nasza lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]