Problemy z budową domu? Pomoże architekt

Problemy z budową domu? Pomoże architekt

Skorzystaj z porad architekta Kraków na http://tinyurl.com/yat626b3.

Wzniesienie domu to bez wątpienia najistotniejsza inwestycja dla każdego z nas. Powinniśmy zatem dokładnie to zaplanować i skorzystać przy tym z usług fachowców. Największy wpływ na to, jakie rezultaty przyniosą nasze wysiłki, wywrze na pewno projekt domu. Możemy wprawdzie kupić stworzony już dokument, lecz by mieć gwarancję, iż dom okaże się taki jak nam chodziło, powinniśmy poprosić o poradę architekta. Z uwagi na fakt, iż wielu z was nie wie, czym naprawdę się zajmuje, warto powiedzieć o tym kilka słów.

Rozmowa z architektem – o czym pamiętać?

To, czy projekt zaspokoi konkretne potrzeby, zależy szczególnie od rezultatów rozmowy z architektem. Zwracając się do architekta powinniśmy wiedzieć, czego oczekujemy po budowanym domu oraz potrafić opowiedzieć mu o tym. Warto również zaznajomić się z głównymi przepisami na temat budowy domu – dzięki temu szybciej się porozumiemy z architektem. Nie trzeba oczywiście się denerwować, bo w przypadku wątpliwości mamy prawo liczyć na jego poradę.

Architekt przygotuje projekt wykonawczy i budowlany

W pierwszej kolejności architekt opracuje projekt budowlany. To ten dokument będzie przeanalizowany przez urzędy przed daniem nam pozwolenia na budowę. Powinny być w nim zawarte rozwiązania, na jakich oprze się nasza budowa. Projekt wykonawczy posłuży zaś do zatrudnienia ekipy budowlanej oraz będzie niezbędny podczas zatwierdzenia inwestycji. Treść obu dokumentów określają odpowiednie ustawy.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]