Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Pozycjonowanie firm z Krakowa – komu zlecić tę usługę?

Na seo4.net zlecisz pozycjonowanie stron www Kraków.

Powszechność internetu oraz wygoda wykorzystania go do wyszukania potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, że każde przedsiębiorstwo chce teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo posiadanie strony firmowej nie oznacza, iż nowi klienci do nas trafią – kluczowa jest przecież obecność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Wiele niedużych przedsiębiorstw, świadczących usługi wyłącznie w określonym województwie lub wręcz w jednym mieście, na przykład w Gdańsku lub w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron – przedstaw swoją ofertę ewentualnym klientom

Internauci szukając w wyszukiwarkach usług albo sklepów stacjonarnych korzystają z reguły z fraz lokalnych, innymi słowy obejmujących nazwę jakiegoś miasta, przykładowo “sklep z odzieżą XXL kraków”, “restauracja włoska kraków” lub “masażysta kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych podmiotów na przedstawienie swoich usług ewentualnym klientom, mieszkającym w danej miejscowość. Usługa pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od tradycyjnego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że działania SEO zorientowane są na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład przez stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży tworzenia stron www i pozycjonowania, optymalizacji od ponad dekady. W trakcie tego okresu dobrze rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom poprawić widoczność ich stron www i tym samym pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony, a także uaktualnienie treści. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty Account Manager, a dzięki naszemu autorskiemu narzędziu SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Nasza lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]