Pokoje w Gdyni – nie tylko hotel

Pokoje w Gdyni – nie tylko hotel

Gdynia jest jednym z najbardziej rozwijających się miejscowości Pomorza – z małej rybackiej wsi powstałej w 1926 roku w mgnieniu oka przeobraziło się w wielką aglomerację, która przyciąga inwestorów oraz turystów. Chciałbyś spędzić wakacje w Trójmieście? Sprawdź, co warto zobaczyć i gdzie wynająć pokoje w Gdyni.

Zabytki i bed and breakfast w Gdyni

Jednym z najpopularniejszych wśród turystów punktów w Gdyni jest Skwer Kościuszki. Podróżnych przyciągają między innymi zacumowane muzealne statki – niszczyciel „ORP Błyskawica” i żaglowiec „Dar Pomorza”, a także Akwarium Gdyńskie, liczne restauracje, stragany i trasy spacerowe. W czasie wczasów w Gdyni warto również pojechać na Kamienną Górę, z której można zachwycić się wspaniałą panoramą miasta. Niezapomnianych wrażeń dla rodzin z maluchami dostarczy z kolei infobox – nowoczesna budowla z wieżą widokową oraz miejscem zabaw. Chcesz wyskoczyć na kilka dni do Gdyni? Żaden problem! Miasto to posiada bardzo dobrą bazę noclegową, która obejmuje sieci hotelowe, apartamenty i mieszkania do wynajęcia, prywatne pensjonaty, jak również pokoje gościnne. Dlaczego warto zdecydować się na tę ostatnią opcję?

Pokoje gościnne w Gdyni – atuty

Pokoje gościnne zapewniają wynajmującym prywatność i maksymalną wygodę, a to wszystko w rozsądnej cenie. Dobrze wyposażone pomieszczenia z telewizorem, prywatną łazienką z kabiną prysznicową, odtwarzaczem DVD, a także deską do prasowania, żelazkiem oraz czajnikiem na specjalne życzenie, pozwolą odpocząć po dniu pełnym atrakcji. Pokoje typu bed and breakfast są przystosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, zapewniając jednocześnie domowe i pyszne posiłki w atrakcyjnej cenie.