Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą sal do wynajęcia na imprezy w Krakowie? Nie zwlekaj! Skieruj się na https://palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Imprezy firmowe to nie tylko spotkania integracyjne bądź wspólne grille dla pracowników i ich bliskich, których celem zbudowanie trwałych więzi między zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują głośne eventy, np. po to, aby uczcić podpisane kontrakty, jak również przeróżne gale dla klientów biznesowych, kursy i sympozja. Takie wydarzenia wymagają właściwego planowania, szczególnie jeśli mają być wykorzystane później do promocji marki.

Jak wybrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

O ile nie posiadamy na terenie firmy dużych pomieszczeń, w których uda się wyprawić galę, należy szukać propozycji najmu lokali, które zdołają pomieścić wszystkich zaproszonych uczestników uroczystości. Ważne jest, by miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoim stylem do charakteru urządzanej uroczystości. Ważne bankiety dla kontrahentów marki, w trakcie których fetowany jest jej spektakularny sukces, nie mogą odbyć się w zwykłej sali. Powinno się w takich sytuacjach urządzić imprezę w niepowtarzalnym miejscu, które dobitnie zaakcentuje rangę uroczystości. A jeśli na event sproszeni zostaną goście nie mieszkający w bliskim sąsiedztwie lokalu, trzeba postawić na salę, zlokalizowaną niedaleko bogatej bazy hoteli, do której można dojechać błyskawicznie.

Organizacja imprezy firmowej

W toku planowania imprezy firmowej nie można pominąć tak istotnego elementu, jak dostarczenie uczestnikom ciepłych oraz zimnych napojów i posiłków. Najlepszym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku sumienne firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowóz w umówiony punkt smacznych potraw dla gości, ale też pomoże w doborze menu i zajmie się nakryciem stołów. W trakcie prestiżowych bankietów wskazane jest również zagwarantowanie gościom doskonałej obsługi. Wypada więc korzystać z usług firm cateringowych mających w swoim zespole doświadczonych szefów kuchni, którzy przyrządzą nie tylko pyszne, ale i oszałamiające wizualnie dania oraz kelnerów, którzy profesjonalnie będą serwować kolejne potrawy do stołu.

Nasza lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]