Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Szukasz korzystnej oferty opieki nad stroną www? Nie czekaj! Kliknij w to miejsce.

WordPress, który powstał przede wszystkim jako platforma blogowa, szybko stał się bardzo rozpowszechnionym CMS-em. Z uwagi na to, że bez trudu można opanować podstawy posługiwania się nim, a jednocześnie jest bardzo szybki, używa się go obecnie do projektowania sklepów internetowych i skomplikowanych stron. Jednakże ten system zarządzania treścią bywa powodem problematycznych niespodzianek, zatem istotną i potrzebną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka techniczna WordPress – nie lekceważ cyklicznego wdrażania nowych edycji CMS-a

Utrzymywanie strony na najświeższej edycji oprogramowania jest z pewnością podstawą jej bezpieczeństwa. Nierzadko jednak firmy po zaprojektowaniu strony zapominają o regularnym wdrażaniu nowych edycji CMS-a czy aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na ataki hakerskie lub zainfekowanie przez wirusymalware. Poza tym, mimo że WordPress jest dość prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niespodziewanymi komplikacjami z należytym działaniem sklepu czy strony. Dlatego ważne jest, żeby działanie to wykonał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeśli nie mamy w przedsiębiorstwie wydziału IT, trzeba zlecić opiekę nad stroną rzeczoznawcy.

Do kogo adresowana jest usługa opieki nad stroną internetową?

Usługa opieki technicznej nad stroną www to oferta adresowana głównie do klientów biznesowych, tak dużych jak i niewielkich firm, którym zależy na sprawnym i ciągłym działaniu ich strony, a także ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta przydatna jest też freelancerom i blogerom mającym własne strony internetowe. W podstawowym dostępnym pakiecie znajduje się wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych, przeprowadzenie aktualizacji CMS-a i likwidowanie następstw infekcji. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są też przeróżnego typu monitoringi (m.in. zmian wtyczek, zmian zawartości oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]