Naprawa telefonów iPhone – wymiana baterii, przycisków i szybki od ręki

Naprawa telefonów iPhone – wymiana baterii, przycisków i szybki od ręki

Zleć wymianę szybki iPhone 11 Pro MAX.

Laptopy, smartfony i tablety stały się integralnym elementem naszego życia osobistego oraz zawodowego, tym samym kupując te urządzenia przeważnie wybieramy te najbardziej niezawodne. Taką opinią szczycą się od wielu lat urządzenia marki Apple, które pomimo swojej dość znacznej ceny w zestawieniu z produktami innych firm, co roku pozyskują sobie miliony kolejnych klientów. Niemniej jednak nawet telefon wysokiej jakości może przestać należycie działać czy też się zepsuć w wyniku niewłaściwego używania. Co nie oznacza, iż z miejsca trzeba zamienić go na nowy – warto przecież oddać go do serwisu Apple.

Wymiana szybki oraz baterii i inne co można zlecić Serwisowi iPhone Warszawa

Kto używał produktów Apple wie z pierwszej ręki, iż sprzęt ten funkcjonują bezawaryjnie bardzo długo, jednak nawet one nie są odporne na uszkodzenia wynikłe z ich nieostrożnej eksploatacji. Serwis Apple Warszawa regularnie przyjmuje prośby o wymianę szybki tylnej albo przedniej, rozbitych na skutek silnego uderzenia w telefon, wymianę baterii, która z czasem nie w pełni się ładuje, a także wymianę pozostałych delikatnych części jak niedziałający przycisk HOME bądź niesprawny układ U2. Eksperci serwisu pomogą także w przypadku konieczności odzyskania z telefonu utraconych danych czy jego zamoczenia.

Serwis iPhone – który wybrać?

Póki smartfon jest na gwarancji większość napraw bez przeszkód zlecimy w autoryzowanych serwisach producenta. Kłopoty zaczynają się po wygaśnięciu gwarancji, bowiem naprawa nawet niewielkich usterek w serwisie Apple może wygenerować niemałe koszty, które nie wszyscy mogą ponieść. Szczęśliwie na obszarze całej Polski, w głównej mierze w sporych miastach jak Warszawa, działają serwisy iPhone wykonujące naprawy pogwarancyjne, w których serwisanci z wieloletnim doświadczeniem nawet w półgodziny są w stanie dokonać naprawę telefonów tej marki nowszej i starszej generacji, dostępnych na rynku na przestrzeni minionego dziesięciolecia, jak przykładowo:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S oraz 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XR, XS oraz XS MAX;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone 13, 13 Mini, 13 Pro i 13 Pro Max
– iPhone SE 2020.

Jeśli w okolicy miejsca zamieszkania brak serwisu serwisu Apple i nie możesz telefonu przynieść samemu do punktu, znajdź fachowców, którzy przyjmują zamówienia serwisu iPhone’ów przesłanych kurierem. Takim miejscem jest m.in. Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Nasza lokalizacja:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555