Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Sprawdź parking lotnisko Kraków na pandaparking.pl.

Najistotniejsze zalety podróży lotniczych, które sprawiły, iż tego typu wyprawy zdobyły dużą popularność, to możliwość przybycia także w najbardziej oddalone miasta naszego globu, szybkość i wygoda. Wyjazd, którego elementem jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z drobnymi uciążliwościami, z których największą jest niewątpliwie problem dostania się do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu musi przecież przebyć dziesiątki kilometrów. Tak długą trasę najłatwiej jest pokonać swoim autem. Co jednakże uczynić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne zagadnienia połączone z przyjazdem do portu lotniczego własnym samochodem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w sąsiedztwie lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Parking w Balicach – leć spokojnie, twój pojazd jest w dobrych rękach

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą bez przeszkód zaplanować swój wyjazd tak, by do lotniska dojechać własnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu w niedużej odległości od samego lotniska. W trakcie podróży nie muszą oczywiście martwić się o swój pojazd, bo parking gwarantuje jego pełną ochronę. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą ochroniarze, a posiłkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z usług parkingu ułatwia opcja rezerwacji przez internet, dlatego nie musimy martwić się, że po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie postawić pojazdu. Parking jest prócz tego w całości utwardzony, co jest wyjątkowo istotne w czasie silnych opadów śniegu czy też deszczu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia pracowników

Jeżeli wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego w pobliżu lotnisku możemy spodziewać się także wielu ułatwień, dzięki którym wyjazd odbędzie się bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Poza tym podróżni mogą uzyskać wsparcie personelu parkingu w nagłych sytuacjach, jak przykładowo obniżenie ciśnienia w oponach bądź rozładowany akumulator.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]