Firma w Street View przyciąga klientów

Firma w Street View przyciąga klientów

zobacz jak umieścić firmę w street view na www.fotografsv.pl

Google Street View to najbardziej kreatywne rozwiązanie internetowe ostatnich lat. Pozwala na zwiedzanie odległych krajów i wielkich aglomeracji bez ruszania się z domu – dzięki pomocy internetu. Oprócz tego firmy na terenie całej Polski (na przykład w Krakowie czy Warszawie) mogą skorzystać z technologii Street View.

Przyciągnij konsumentów prezentacją firmy w Street View

Nowoczesność aplikacji Street View to przede wszystkim danie możliwości użytkownikom z różnych krajów zwiedzania nieznanych kultur oraz słynnych budowli. Wystarczy wpisać w przeglądarkę Google przybliżoną pozycję geograficzną, a naszym oczom ukażą się szerokokątne zdjęcia żądanej miejscowości lub regionu. Wydaje się, jakbyśmy wyszli na wirtualny spacer, zwiedzając nieznane uliczki. Firma lub organ publiczny może korzystać ze Street View pokazując osobom zainteresowanym fotografie swojego wnętrza. Pełni to istotną rolę głównie w przypadku punktów usługowych. Street View stanowi doskonały impuls zachęcający do skorzystania z naszej oferty wielu klientów.

Firma w Street View – nie zapomnij o dobrych zdjęciach

Trzeba także podkreślić, że klienci poszukując danych o miejscowych pubach, bankach czy instytucjach publicznych, często korzystają z usługi Google Maps, która jest połączona ze Street View. Rozwiązania te są oczywiście dostępne również w wersji mobilnej. Należy jednak pamiętać o zrobieniu dobrej jakości fotografii, zamieszczonych w tej witrynie internetowej, bo to zwiększa szansę, że klienci dowiedzą się o naszej firmie w Street View. Jeśli więc mamy chęć wykorzystać tę usługę, zwerbujmy znającego wytyczne Google fotografa.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]