Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Czy warto zamówić wykonanie wirtualnego spaceru z modelem 3D?

Wnętrza firmy w okularach od wirtualnej rzeczywistości - poszerz swoje wiadomości!

Wnętrza 3D to doskonała metoda na przedstawienie przyszłym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, które mają zamiar np. wynająć. Dla sporej ilości klientów okazja do obejrzenia danego pomieszczenia przed wyborem konkretnej oferty jest bardzo ważna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, możemy pomóc podjąć im pomyślną dla nas decyzję. Czym zatem są wirtualne spacery oraz wnętrza 3D? Jak można użyć taką wizualizację w biznesie i dlaczego warto to robić? Odpowiedź przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Co daje wirtualny spacer z wnętrzami 3D?

Wnętrza 3D to opracowany na podstawie kilkunastu zdjęć model 3D naszej nieruchomości, który oglądany jest niczym “domek dla lalek”. W tego rodzaju modelu widzimy układ poszczególnych lokali, a my mamy możliwość go zbliżać, przesuwać oraz skupiać się na konkretnych pomieszczeniach. Model jest udostępniany odbiorcom w postaci interaktywnej, tym samym mają oni wgląd do kompletnej bryły obiektu wraz z wnętrzami 3D. Nie licząc przygotowania samego rzutu i modelu wnętrza 3D, można też zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to najpopularniejsza opcja. Polega ona na tym, że poza przeglądaniem wyłącznie modelu 3D wnętrza, przykładowo biura firmy lub hostelu, jesteśmy w stanie przenieść się jednym kliknięciem do wybranego pomieszczenia, a następnie rozpocząć jego oglądanie od środka. Wirtualny spacer 3D pozwala również przechodzić do kolejnych pomieszczeń zupełnie jak w rzeczywistości.

Jak mogę wykorzystać wnętrza 3D?

Dzięki wnętrzom 3D z wirtualnym spacerem możemy szczegółowo zademonstrować odbiorcom wybrany budynek i jego pomieszczenia. Taką formę reklamy można użyć do zaprezentowania restauracji, pracowni albo hostelu, jak również w prosty sposób pokazać dużemu kręgowi odbiorców wygląd naszej firmy “od środka”. Wnętrza 3D możemy także wykorzystać, w trakcie sprzedaży domu, by potencjalni klienci mogli wnikliwie przyjrzeć się nieruchomości.

Modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym opłaca się przygotować z kilku powodów. Pierwszy z nich to opcja umieszczania ich w Mapach Google, na naszej stronie internetowej czy dodanie ich do wielu pomocnych miejsc. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również doskonałą możliwość nakłonienia klientado zamówienia naszych usług. Osoby, które poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo obdarzą je znacznie większym zaufaniem i zaczną postrzegać jako rzetelną markę. Jest to również wspaniała metoda na zabłyśnięcie na tle rywalizujących z nami podmiotów, gdyż aktualnie – pomimo powszechnej dostępności tej technologii – większość firm z niej nie korzysta. Model wnętrza 3D można uzyskać bardzo szybko — trzeba po prostu powierzyć jego wykonanie doświadczonemu fotografowi.

Nasza lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]