Cykliczny serwis okien pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu

Cykliczny serwis okien pozwoli zaoszczędzić na ogrzewaniu

Serwis okien PCV Warszawa - więcej o tej usłudze.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortową temperaturą w mieszkaniu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Dlaczego warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim mieszkaniu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na wszelkiego rodzaju wypaczenia i zniszczenia. Na kondycję uszczelek oraz okien negatywnie oddziałują także warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, śnieg czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile nieskomplikowane działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej zaawansowanych prac powinniśmy zatrudnić zawodowca. Profesjonaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację termiczną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien może także wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy regulacja mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Specjalista zadba też o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]