Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Chcesz zmienić styl mieszkania? Skonsultuj się z architektem wnętrz

Dalsze informacje o działalności architekta wnętrz Kraków na joannaklusak.com

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Warto zatem zatroszczyć się o to, by pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Aranżacja wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże najczęściej okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszystkich etapach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga dużej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają przeważnie 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, wykonawczy i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Pomoc architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, zwykle potrzebny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu produktów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów wnętrz, architekt oferuje także wsparcie przy doborze nieruchomości, w kompetentny sposób oceniając potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Nasza lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]