Catering na imprezy – kompleksowa usługa, która się opłaca

Catering na imprezy – kompleksowa usługa, która się opłaca

Sprawdź, kto oferuje catering na imprezy w Krakowie.

Sezon wakacyjny obfituje w niezmiernie modne w ostatnim czasie pikniki firmowe oraz imprezy na świeżym powietrzu, ale tak naprawdę każdego tygodnia w rozmaitych miejscach kraju mają miejsce gale, konferencje albo benefisy. Wszystkie te imprezy wymagają stosownej oprawy, której integralnym elementem jest profesjonalnie przyrządzany i zaserwowany catering. Dobrym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu na imprezy.

Apetyczne dania, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu na imprezy

Masz zamówioną salę bankietową bądź wybrałeś już miejsce, w którym odbędzie się piknik? To świetnie! Teraz należy postarać się o to, żeby zaproszeni na event goście mieli dostęp do apetycznych przekąsek, trunków oraz ciepłych dań. Weź pod uwagę, że w czasie istotnych wydarzeń nie godzi się ustawić stoliki z przekąskami gdzieś z boku sali i liczyć na to, iż uczestnicy obsłużą się sami. Ważna jest cała oprawa – właściwe rozstawienie stolików, gustowne dekoracje, a także poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia niewątpliwie docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą ułożone na talerzu jak w topowych restauracjach, a posiłki będą serwować im doświadczeni kelnerzy.

Popis live cooking i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu na imprezy

Atutem zlecenia usługi cateringu eventowego jest bezsprzecznie to, że zatrudniony do pomocy zespół nie tylko przyrządzi przepyszne menu, ale też szczegółowo zajmie się całą jego otoczką. Zakąski i potrawy zostaną dowiezione w wyznaczoną lokalizację, załoga firmy cateringowej zamontuje oraz nakryje stoły, a następnie wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać uczestników w trakcie imprezy. Na życzenie kontrahenta, oraz jeśli umożliwi to wyposażenie wynajętej sali, kucharze mogą uatrakcyjnić wydarzenie popisem live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną szansą, aby prześledzić z bliska jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Należy zatrudnić firmę cateringową, która działa na rynku od dłuższego czasu i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych takich na kilkuset gości, jak i niewielkich. W czasie ustalania detali zlecenia podpowie ona, jakie napoje, dania i zakąski perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie potrzeby przywiezie własny sprzęt na miejsce wydarzenia.

Nasza lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]