Auto w dobrych rękach podczas wakacji – parking długoterminowy przy lotnisku

kraków lotnisko parking długoterminowy

Jedziesz na urlop za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy zostawienie auta na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking – komfort i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu wydzielonych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a nad bezpieczeństwem parkujących pojazdów czuwają kamery monitoringu i całodobowa ochrona. Cały teren jest ogrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, iż osoby niepowołane nie będą miały dostępu do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to doskonałe rozwiązanie dla pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć dźwigania ciężkich walizek w autobusie bądź pociągu.

Parking długoterminowy – dlaczego opłaca się korzystać z jego oferty?

Sporą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są atrakcyjne ceny oraz dobra lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od lotniska. Panda Parking proponuje także darmowy transfer pasażerów bezpośrednio pod terminal – trwa to jedynie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest możliwa przez internet lub telefonicznie – szybko i bez komplikacji, a odwołanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można zrealizować gotówką (w PLN i €) bądź przelewem bankowym. Dodatkowym atutem jest też bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora oraz ładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa pojazdu.

Nasza lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]