Agencja detektywistyczna – zespół profesjonalistów

Agencja detektywistyczna – zespół profesjonalistów

Usługi detektywistyczne zyskują w Polsce coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, znaleźć cenne informacje na temat pracowników, a także członków rodziny. Doświadczona firma detektywistyczna świadczy wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. zasadności wystawienia tzw. L-4, wierności małżonka, warunków sprawowania opieki nad dzieckiem lub ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z obszaru nowych technologii czy prawa, co pozwala na prostsze pozyskanie cennych informacji.

Kto najczęściej korzysta z usług agencji detektywistycznej?

Z usług biur detektywistycznych zwykle korzystają osoby chcące wykazać niewierność męża lub żony i zaprezentować je w sądzie w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania dziecka będącego ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Obszerne spektrum usług świadczonych przez doświadczone biura detektywistyczne powoduje, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również firmy, które chcą sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne szczególnie w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej pracownika do przestrzegania tajemnic przedsiębiorstwa) oraz umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w szybki i sprawny sposób zdobyć potrzebne informacje. Są to m.in. profesjonalne lokalizatory GPS, aparaty czy kamery. Ich personel ma także praktykę w sprawdzaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można wykorzystać podczas toczącej się sprawy sądowej.