Zamienniki kapsułek do Nespresso

Zamienniki kapsułek do Nespresso

Skieruj się tu, aby zaopatrzyć się w kapsułki kompatybilne z Nespresso

Kapsułki do ekspresów Nespresso są jednymi z najstarszych na rynku. Zostały opatentowane w Szwajcarii już w 1976 r. i od tego czasu powoli pozyskiwały kolejnych miłośników. Dzisiaj jest to marka znana na całym świecie, a urządzenia z tym systemem wytwarza wiele popularnych firm.

Czy można kupić zamienniki kapsułek Nespresso?

Postanawiając o zakupie ekspresu działającego na systemie Nespresso, wiele osób zastanawia się, czy będzie zmuszona wyłącznie do zakupu kapsułek do kawy od jednego producenta. Nic bardziej mylnego. Patent na ten typ kapsułek wygasł kilka lat temu więc w tej chwili w sprzedaży dostępnych są dziesiątki przeróżnych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, pozwalających cieszyć się napojami o interesujących kompozycjach smakowych. Jedną z najbardziej znanych i rozpoznawanych przez Polaków firm jest Lavazza, wytwarzająca kapsułki z kawą Delicato i Armonico o średniej intensywności, zawierające kompozycję kaw arabika z Ameryki Północnej, a także bogate w smaku kapsułki Vigoroso i DecaRicco oparte na połączeniu arabiki i robusty. Kolejnym popularnym włoskim producentem kawy w kapsułkach Nespresso jest IlCafeItaliano, autor głębokich w smaku mieszanek robusty i arabiki o nazwach zaczerpniętych od włoskich miast, czyli Venezia, Roma, Trieste i Firenze. Zależnie od wybranego smaku, w tych kawach da się poczuć aromaty suszonych owoców, prażonych orzechów czy pieczonego chleba. Inni poważani włoscy producenci, wytwarzający zamienniki kapsułek Nespresso to Między innymi Diemme (kawy Corpo, Anima Del Salvador czy Cuore bez kofeiny) oraz Italian Coffee (Caffè Macchiato Cortado, Mokaccino, Sambuca, kawa z cykorii Cicoria, Crema czy Light).

kapsułki kompatybilne z Nespresso także od rodzimego producenta

Kapsułki kompatybilne z Nespresso wytwarza również polska firma Cafe Rene, która specjalizuje się w kawie espresso. Wytwarza ona kawy o wysokim poziomie intensywności, np. Sublimo, Intensiva czy Milano, w tym również kawy aromatyzowane – Carmel, Hazelnut, Chocolate oraz Vanilla.

Opakowania sprzedawane w większości sklepów mieszczą najczęściej 10 kapsułek z kawą. Jednak dla nabywców, kupujących kawę hurtowo, niektórzy producenci przygotowali też zestawy po 50 lub 60 kapsułek, które pozwalają jeszcze bardziej zmniejszyć cenę napoju. W przypadku, kiedy kupujący ma wątpliwości, czy dany produkt jest kompatybilny z posiadanym przez niego ekspresem, zanim wyśle zamówienie winien zwrócić się po dodatkową informację do prowadzącego sklep.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]