Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Więcej informacji o słoiku z kranikiem

Od jakiegoś trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy uważać je jako opakowanie do nabywanych w sklepie bądź robionych samodzielnie przetworów, a ujrzeliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania rozmaitych deserów i trunków. Wielką popularnością cieszą się ponadto pojemne Słoje z kranikiem, posiadające mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je użyć? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słój z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest fakt, że wyśmienicie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład nalewek i likierów. Słoiki mają duże objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika, zaś dzięki kranikowi bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słoje z kranikiem do serwowania

Słoik z kranikiem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że chętnie jest on używany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem znakomicie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania lemoniad, soków, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, wina czy też ponczu. Jego zaletą jest także to, że kranik zapobiega dostawaniu się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]