Rolety wewnętrzne zaciemniające – pomysł na upał i nadmiar światła

Rolety wewnętrzne zaciemniające – pomysł na upał i nadmiar światła

Dla kogo roleta typu 100 procent zaciemnienia lub roleta dzień i noc zaciemniająca będzie najlepszym wyborem? Kiedy warto postawić na pełne zaciemnienie w pomieszczeniach? Zalet tychże produktów jest wiele, a możliwość kontroli wpadających do wnętrza promieni słonecznych to nie jedyna ich ciekawa cecha. W przypadku rolet wewnętrznych zaciemniających jest możliwe pełne zaciemnienie, ale w rolecie dzień noc już nie. Który typ najlepiej sprawdzi się w Twoich wnętrzach? Tu znajdziesz podpowiedź.

Plusy rolet 100% zaciemnienia i rolet dzień noc

Pełna kontrola nad ilością światła wpuszczanego do wnętrza to największy atut rolety zaciemniającej 100%. Zarówno model dzień noc, jak i 100% zaciemnienia dysponują szeregiem zbliżonych mocnych stron i zalet. Jedna z nich to dopuszczalność montażu rolet tego rodzaju zarówno na oknach PCV, jak i drewnianych. Mówiąc o montażu – jest on niezwykle prosty, całkowicie bezinwazyjny, nie trzeba przy nim używać gwoździ czy śrub ani wiercenia. Każdy da sobie radę z samodzielnym założeniem rolety dzień noc lub rolety 100% zaciemnienia.
Wiele opcji kolorystycznych do wyboru powoduje, iż produkty te odnajdą się w każdym wnętrzu. Rolety dzień i noc występują także w wariancie zebra – składają się one z siatki pasów materiałów w jednej lub kilku barwach. Takie rolety mogą służyć za element ozdabiający mieszkanie.

Rolety wewnętrzne zaciemniające w Warszawie, Krakowie i innych miastach

Rolety zaciemniające są wytwarzane przez wielu czołowych producentów i marek. W czasie zakupów rekomendujemy wybrać polską firmę – producenta rolet wewnętrznych zaciemniających. Kraków, Trójmiasto lub Warszawa to liderzy, jeśli chodzi o produkcję i dystrybucję takiego asortymentu. Na żądanie klienta istnieje też opcja spersonalizowania towaru. Rolety zaciemniające na wymiar to produkt do okien, które nie mają standardowego wymiaru.