Profesjonalne środki czystości – na każdy rodzaj zabrudzeń

akcesoria do sprzątania, chemia profesjonalna, profesjonalne środki czystości

Aby utrzymać porządek – tak w mieszkaniu, jak i w firmie lub budynku użyteczności publicznej – niezbędne są właściwe preparaty oraz sprzęty. O ile do prostych prac porządkowych na ogół wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele prac będzie wymagało użycia chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z najtrudniejszymi zabrudzeniami, zapewniając szybkie sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Chemia przemysłowa – dla kogo?

Oferta profesjonalnej chemii gospodarczej skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (głównie ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i sprzedających chemię przemysłową znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnorodnych powierzchni – również tych chropowatych i z tegoż powodu trudnych do dokładnego umycia. Są pośród nich środki sporządzone z myślą o likwidacji szczególnych zabrudzeń, między innymi osadu z tłuszczów, graffiti, kamienia kotłowego lub wykwitów pleśni.

Pielęgnacja powierzchni przy użyciu chemii gospodarczej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają też na ochronę oraz konserwację powierzchni szczególnie narażonych na destrukcyjne działanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy pośród nich środki do zabezpieczenia stali przed korozją, specjalne powłoki akrylowe i polimerowe, preparaty chroniące przed graffiti, a także impregnaty do elementów wykonanych z drewna. Warto wspomnieć, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed pobrudzeniami, ale także nadają im piękny wygląd.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]