Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Oryginalne części do Renault kupisz przez internet

Co warto wiedzieć o Renault części zamienne?

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku zakupiono blisko 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części zamienne Renault – które często się psują?

Kupiłeś wymarzony samochód i chcesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach online. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, nadwozia, podwozia i silnika, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu uskarżają się właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają osoby, które kupiły Renault Megane, chociaż w tym wypadku awarii ulegają też zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Nasza lokalizacja:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]