Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Chcesz zamówić butelki do piwa w hurcie? Zobacz tutaj.

Przetwórstwo artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać człowiek nie wstrzyma działalności. Mimo tego, iż spora część rynku produktów spożywczych należy do dużych marek, jest to także sektor, w którym bardzo dobrze radzą sobie mniejsze przedsiębiorstwa, o ile trafią do odbiorcy ze swoim smakowitym, ekologicznym bądź unikalnym wyrobem. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać zabezpieczona tak, żeby wyrób dłużej pozostał zdatny do spożycia, a zatem np. w szklane słoiki i butelki. Atutem takich opakowań jest to, że są ekologiczne, bo nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie to sposób na optymalizację kosztów

Wiadomym jest, że oferty od dystrybutorów adresowane do klienta indywidualnego odróżniają się dostrzegalnie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet gdy jest małą przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak np. marmolady, pasztety czy ocet, będzie potrzebować rok w rok nie kilkuset opakowań szklanych, ale ilości znacznie przewyższające liczbę kilku tysięcy. Zakup słoików i butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego zarówno metodą redukcji wydatków, bo zamawiając towar na palety przeważnie można spodziewać się znacznego rabatu od dystrybutora, ale też oszczędnością czasu transportu, bo jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno opakowań ze szkła znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek oraz słoików. W ten sposób także otrzyma opakowania dużo szybciej.

Co znajdziemy w ofercie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtowi dostawcy opakowań ze szkła oferują różnego kształtu i pojemności butelki szklane (świetne do rozlewania wina, piwa czy soków) i słoiczki. Dowożone są one do zamawiającego na paletach przemysłowych mieszczących – zależnie od objętości opakowań – po 800, 1700, a nawet 3200 sztuk wybranego pojemnika. Firmy posiadające własne auta dostawcze mogą również odebrać zakupiony towar wprost ze składu sprzedającego. Wraz z paletą butelek i słoiczków w hurcie można również kupić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki dopasowane do wybranego typu opakowania.

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]