Najlepsze profesjonalne skanery 3D – precyzyjne odwzorowanie detali

Najlepsze profesjonalne skanery 3D – precyzyjne odwzorowanie detali

Szukasz profesjonalnego skanera 3D? Wejdź na cadxpert.pl/skanery-3d/.

W ofercie CadXpert znajdują się profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępne są urządzenia od poniższych producentów:
– Shining 3D – skanery FreeScan i EinScan,
– RS SCAN – ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników protetyków.

Skanery 3D Shining – urządzenia od innowacyjnego producenta

Firma Shining 3D już od ponad dziesięciu lat (a dokładnie od 2004 roku) wytwarza wysokiej jakości sprzęt do druku 3D (skanery 3D, ale również drukarki 3D, materiały oraz usługi produkcji i projektowania). Shining 3D charakteryzuje się innowacyjnym podejściem, jest także autorem wielu patentów – do końca 2015 roku złożyli ich łącznie kilkaset (m.in. na oprogramowanie i wzory). Skanery 3D tej marki są szeroko wykorzystywane w motoryzacji, budownictwie, edukacji i innych licznych sektorach przemysłu. Urządzenia Shining 3D dążą do obniżenia kosztów produkcji, a przy tym poprawy jakości i zwiększenia efektywności.

Skanery 3D DOF – zalety kolekcji Edge, Freedom oraz Swing

Skanery 3D marki DOF dzielą się na trzy linie:
– Freedom – kolekcja ta jest najszybsza i najdokładniej działająca. Przy użyciu technologii Stable Scan Stage (SSS) wykorzystującej mobilną jednostkę optyczną, skan jest niesłychanie precyzyjny. Szybka praca, komfortowa i łatwa obsługa, stabilny pomiar danych to kolejne atuty urządzeń z kolekcji Freedom.
– Edge – to linia urządzeń charakteryzujących się szybkością i dokładnością. Za sprawą aż 6 trybów skanowania do wyboru można jeszcze precyzyjniej dostosować możliwości sprzętu do potrzeb użytkownika. Skanery 3D z tej linii są skuteczne, łatwe w obsłudze oraz zapewniają dużą precyzję skanów. Umożliwiają skanowanie także obszarów o utrudnionym dostępie (przykładowo wycisku dentystycznego), w związku z tym są stosowane w ortodoncji oraz protetyce.
– Swing – produkty z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (wyglądają jak litera L), dużą skutecznością i szybkością pomiarów oraz łatwą obsługą. Sklep CadXpert oferuje również skanery 3D HD – wykorzystane w nich aparaty o wysokiej rozdzielczości umożliwiają skany w jakości HD.

Skaner 3D Tiger firmy RS SCAN dla producentów obuwia i ortopedów

Trzecia kategoria skanerów 3D w ofercie sklepu CadXpert to asortyment firmy RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym cechuje się ten produkt? Wyjątkową szybkością pracy – skanowania trwa od 5 do 15 sekund. Użycie aż 9 kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej zapewnia perfekcyjne odwzorowanie obiektów oraz dokładność. Skaner 3D Tiger jest skierowany głównie do ortopedów, rehabilitantów oraz producentów obuwia. Jego precyzja w działaniu jest używana do skanowania butów, stóp i wkładek.

Skanery 3D – jakie ceny osiągają?

Druk 3D i skan 3D nieustająco się rozwijają, a każde następujące usprawnienia powodują użycie coraz to nowszych technologii i materiałów. To sprawia, iż skanery 3D i ich cena sukcesywnie spadają. Dawniej były to urządzenia, które posiadały tylko największe korporacje, dziś profesjonalny skaner 3D to koszt, na który stać nawet mała firma. sklepie CadXpert najprostsze modele skanerów 3D dostępne są w cenie już od 7 tys. złotych (np. skaner Shining3D Einscan SE). To niedużych rozmiarów urządzenie, które waży nieco ponad 2 kg, łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, działa precyzyjnie, szybko i odwzorowuje każdy detal.

Gdzie najlepiej kupować skanery 3D?

Czy wygodniej zamówić wysokiej klasy skaner 3D w sklepie stacjonarnym czy internetowym? Za zakupami w e-sklepie przemawia nieograniczony czas, aby dobrze zastanowić się nad wyborem sprzętu dostosowanego do potrzeb naszego przedsiębiorstwa, jak również opcja wykonania ich o każdej porze dnia i nocy. Atuty zakupów w sklepie stacjonarnym? Możliwość obejrzenia sprzętu na żywo oraz konsultacje ze rzeczoznawcami. Ale da się łączyć jedno z drugim – można wybrać online wstępnie jakiś skaner, a potem umówić się (przy pomocy formularza kontaktowego, telefonicznie lub mailowo) na spotkanie w showroomie CadXpert, który mieści się w Krakowie. Skaner 3D bądź inny sprzęt do druku przestrzennego to poważna inwestycja, z tej przyczyny najlepiej decydować na jego zakup w oparciu o fachowe wsparcie doradców CadXpert. Po zakupie CadXpert zapewnia warsztaty dla użytkowników z posługiwania się urządzeniem, pełną obsługę posprzedażową i serwis.

Nasza lokalizacja:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]