Maty przemysłowe – niezastąpione w wielu zakładach pracy

Maty przemysłowe – niezastąpione w wielu zakładach pracy

Dowiedz się więcej o matach przemysłowych na https://verdeavis.pl/wyposazenie/maty-podlogowe/maty-specjalistyczne.html

Maty podłogowe posiadają wiele zastosowań i są używane w przemyśle, służbie zdrowia, gastronomii i pozostałych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany ergonomicznymi i funkcjonalnymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je stosuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – do czego służy?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu branżach – w myjniach, na stacjach benzynowych, w warsztatach samochodowych, przy stanowiskach obróbki metali, w zakładach przetwórstwa spożywczego, lokalach gastronomicznych, w szpitalach specjalistycznych, kuchniach, narzędziowniach, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, czyli zawsze tam, gdzie niezbędne jest zachowanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się groźnych drobnoustrojów chorobotwórczych – grzybów, wirusów i bakterii, a także minimalizują zagrożenie roznoszenia się pyłu czy opiłków. W sprzedaży dostępne są również maty olejochłonne, które znakomicie sprawdzają się w fabrykach i innych obiektach, gdzie możliwe jest ryzyko przenoszenia się smarów na obuwiu. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty gumowe przemysłowe – popraw bezpieczeństwo i wygodę pracy

Maty dezynfekcyjne przejazdowe mają właściwości antypoślizgowe i amortyzujące, dzięki czemu poprawia się komfort i bezpieczeństwo pracowników oraz innych osób znajdujących wewnątrz budynków. Wybrane maty przemysłowe są powleczone powłoką z dodatkiem korundu, co korzystnie wpływa na ich antypoślizgowe właściwości. Dodatkowo profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]