Kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo i ich rodzaje

Kompatybilne kapsułki Tchibo Cafissimo i ich rodzaje

Na cafessima.pl znajdziesz więcej szczegółów o Tchibo kapsułki

Metoda parzenia kawa w kapsułkach została opracowana czterdzieści lat temu i pomału zdobywała sobie miliony sympatyków. Ten wygodny proces umożliwia zaparzenie napoju wysokiej jakości w niesłychanie nieskomplikowany sposób – trzeba umieścić kapsułkę z kawą w zasobniku w ekspresie, dodać wodę do pojemnika i zaledwie po minucie można cieszyć się świeżo parzonym napojem.

Kawy single origin z Brazylii i Nikaragui – zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo

Znamy parę systemów parzenia kawy w kapsułach. Ten należący do niemieckiej firmy Tchibo jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych globalnie. Kapsułki Tchibo Cafissimo posiadają inny kształt niż pozostałe, co przez wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kawę od jednego wytwórcy. Problem ten dotykał wszelkich systemów kaw w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie dostępnych jest w sprzedaży – także w naszym kraju – coraz więcej ich substytutów. Włoski producent Italian Coffee produkuje kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten stworzył linię kaw speciality, innymi słowy tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, iż wywodzi się z jednej uprawy, gatunku oraz zbioru. Smak takiej kawy jest niepowtarzalny, bowiem stworzyło go mnóstwo przeróżnych składników, m.in. warunki atmosferycznepanujące w roku wzrostu roślin. Mieszanie tego typu kaw z mlekiem lub dodatkami aromatyzującymi zabija ich unikalne nuty smakowe. W sklepach kupić można zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo zawierające kawę z ziaren z Nikaragui i Kolumbii (100% arabika), a także Angoli (100% robusta). W tych kawach mocno dostrzegalne są nuty czekoladowe, kakaowe oraz kwiatowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo – wysokiej jakości co dnia

Urządzenia do kawy w kapsułkach przydają się zarówno w biurach czy pensjonatach, jak i w domu. Koszt kawy w przeliczeniu na jedną filiżankę nie jest wygórowany – najczęściej mieści się w granicy 1,10-1,50 zł. Łatwo zauważyć, że taka kawa jest kilka razy tańsza aniżeli identyczny napój serwowany na stołówkach w biurze lub w kawiarniach na mieście. Nietuzinkowe wzornictwo oraz rozsądne ceny ekspresów na kapsułki powodują, że z każdym rokiem częściej znajdujemy dla nich w naszych mieszkaniach. Dzięki nim podamy koleżankom wysokiej jakości kawę w trakcie okazjonalnych spotkań, a jednocześnie sami będziemy mogli radować się filiżanką takiej kawy każdego dnia, nie lękając się o wysokie koszty. Jeśli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo sprawdźmy wcześniej czy są kompatybilne z posiadanym przez nas sprzętem.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]