Kapsułki A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Kapsułki A Modo Mio – można kupić ich zamienniki

Jeśli chcesz kupić kapsułki Lavazza A Modo Mio, koniecznie odwiedź tę stronę

Podmiotów produkujących kawę są tysiące, niemniej jednak Lavazza wciąż plasuje się na liście tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, że początek marki Lavazza sięga końca XIX w. w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów nabył mały sklep, gdzie przetwarzano ziarna kawowca oraz tworzono ich oryginalne mieszanki. Ekspresowo zdobyły one serca rezydentów Turynu. Wiek później marka Lavazza wciąż oczarowuje smakiem swoich kaw, określając wzorce również w zakresie kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – bardzo dobra jakość i intensywny smak

Jednymi z najpopularniejszych aktualnie ekspresów na kawę w kapsułkach są te z kolekcji Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w wielkich biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą zaparzenie aromatycznej, pysznej kawy zajmuje wręcz chwilę. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednakże ograniczać się wyłącznie do kapsułek dystrybuowanych przez tę markę. Dziś na rynku kupić można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one taniej, ale wciąż cechują się bardzo dobrą jakością.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – mieszanki arabiki i robusty

Bardzo dużo zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która też pochodzi z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kapsułek z kawą do wielu znanych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno kawy będące połączeniem arabiki z robustą (Cremoso Invidia lub Napoli Ristretto), pyszną mieszanką samej arabiki (Lussuria), jak również napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio) oraz popularnego włoskiego likieru (Sambuca).

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]