Jednorazowe papierowe serwetki – zastosowanie

Jednorazowe papierowe serwetki – zastosowanie

Szukasz serwetek papierowych? Koniecznie odwiedź tę stronę

Papierowe serwetki to produkty higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej herbaciarni, restauracji lub dowolnego lokalu podającego posiłki. Które typy serwetek są zazwyczaj wykorzystywane? Na co warto zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Papierowe serwetki – zastosowanie

Serwetki papierowe są wykorzystywane we wszelkiego rodzaju lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez burgerownie, zakładowe i szkolne stołówki, domy weselne, kawiarnie, aż po puby. Te produkty higieniczne jednorazowego użycia są świetnym zamiennikiem standardowych chusteczek wytworzonych z materiału, a przy tym pozwalają znieść koszty ponoszone na ich prania oraz przechowywania. W sklepach znajdziemy różnego typu serwetki gastronomiczne – mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozdzielają się podczas użycia, dzięki czemu doskonale wypełniają swoją funkcję, a także 1-warstwowe chusteczki dyspenserowe wykorzystywane w barach samoobsługowych.

Serwetki gastronomiczne – zredukuj ilość wytwarzanych odpadów

Potrzebujesz zaopatrzyć swój lokal w wysokiej jakości serwetki papierowe? Zwróć uwagę na te, które można dozować po jednej sztuce. Pozwala to na ograniczenie ilości generowanych śmieci i uzyskanie wymiernych oszczędności. Często stosowane są też dekoracyjne serwetki papierowe, obecne w sklepach w rozmaitych kolorach – są one wytwarzane dla restauracji, w których ogromnie ważne jest utrzymanie najlepszego wrażenia. Wypada osobno napomknąć o składanych serwetkach papierowych marki Tork, które wyróżniają się wysoką solidnością i niebywałą wręcz absorpcją wody. Serwetki te można zakupić zarówno w odmianie pasującej do standardowych dozowników na stolik (horyzontalnych i wertykalnych), jak i dozowników do zabudowy czy na bar.

Nasza lokalizacja:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]