Jak wybrać odpowiednie bryczesy do jazdy konnej?

Jak wybrać odpowiednie bryczesy do jazdy konnej?

Chcesz zamówić spodnie bryczesy? Sprawdź http://bit.ly/2ElnhrZ

Jazda konna wymaga nie tylko sporych wyrzeczeń, dużych pokładów cierpliwości i godzin pracy, ale również odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Potrzebujesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy? Szeroki wybór asortymentu znajdziesz w sklepie Horse-Trade.pl!

Bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to rodzaj spodni używanych do jazdy konnej. Wyróżniają się brakiem ciasnych szwów w miejscach, gdzie nogi stykają się z siodłem, co zmniejsza zagrożenie otarcia naskórka. Poprawnie uszyte bryczesy do jazdy konnej powinny być elastyczne i obcisłe, a jednocześnie nie krępować ruchów i pozwalać na wygodną jazdę w każdych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy uszyte z materiałów wysokiej jakości – bawełny z dodatkiem lycry czy specjalnych tkanin softshell, dzięki którym dżokej czuje się w pełni swobodnie.

Jak kupić najlepsze spodnie bryczesy?

Bryczesy do jazdy konnej powinny być w pierwszej kolejności dopasowane do budowy ciała jeźdźca i uwzględniać jego indywidualne potrzeby. Poszukując odpowiednich spodni jeździeckich warto upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wytwarzany z silikonu, skóry ekologicznej, ewentualnie innych surowców dających porządną przyczepność do siodła. Bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje także łydki i uda, bądź kolanowy. Oddzielną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – powinny one mieć warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które zapewniają komfort cieplny w czasie jazdy. Znaczenie mają też walory użytkowe – rozciągliwe zakończenia nogawek i liczne kieszonki.

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]