Ekspres do kawy Nivona – profesjonalny sprzęt dla każdego

Ekspres do kawy Nivona – profesjonalny sprzęt dla każdego

Kawa to pełen aromatu przysmak, którym od zarania dziejów zachwycają się całe pokolenia jej zwolenników. Wielu ludzi nie może sobie wyobrazić dnia bez choćby jednej jej filiżanki, a są i tacy, którzy spożywają ją wręcz bez ustanku. Z reguły zadowalają się oni kawą rozpuszczalną, jednak prawdziwi pasjonaci kawy kupują ją w ziarnach i stale poszukują najlepszych urządzeń, z pomocą których wyzwolą z nich pełny aromat. Z myślą o nich produkowane są ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – profesjonalne urządzenie za przystępną kwotę

Mimo że Nivona jest względnie młodą marką (pojawiła się zaledwie w 2005 r.), to mocno zaakcentowała już swoją obecność w branży sprzętu dla kawoszy. Wraz z ujawnianiem najnowszych ekspresów wypracowuje sobie coraz większą popularność znawców kawy, w głównej mierze za sprawą tego, że produkuje wysokiej jakości ekspresy w wyjątkowo przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona cechują się przyjemnym dla oka designem, utrzymanym w stonowanej kolorystyce bieli, szarości oraz czerni. Dzięki temu będą znakomicie prezentować się w restauracjach oraz urzędach, jak i w kuchni naszych mieszkań. I pomimo iż posiadają wiele funkcji, są to ekspresy bardzo łatwe w eksploatacji, z którym nie przysporzy problemów swojemu właścicielowi.

Ekspresy Nivona – poznaj ich najciekawsze funkcje

Ekspresy Nivona z serii CafeRomatica posiadają wiele pomocnych funkcji. Z częścią z nich, m.in. z modelami NICR 759 i NICR 789 można zintegrować się za pomocą Bluetooth i dzięki temu kierować nimi z poziomu urządzenia mobilnego. Za sprawą opcji Easy-Spumatore (dostępnej np. w ekspresie NICR 680) w mgnieniu oka wytworzymy aksamitną piankę do espresso macchiato. Ekspresy marki Nivona mają również zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pozwoli wycisnąć z rozdrobnionych ziaren ich intensywny smak. Funkcja “Moja kawa” pozwala natomiast na zapisanie osobistych konfiguracji przygotowania napojów. Co najważniejsze, ekspresy Nivona można bardzo łatwo utrzymać w czystości.