Drzwi wewnętrzne z wysokiej jakości materiałów – poznaj Oknostol

Drzwi wewnętrzne z wysokiej jakości materiałów – poznaj Oknostol

Dalsze informacje o drzwiach drewnianych na wymiar.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które szczyci się 15-letnią praktyką w produkcji różnego typu modułów drzwi i okien drewnianych. Lata funkcjonowania na rynku spowodowały, iż jego specjaliści zapewniają konsumentom najlepszą jakość obsługi klienta i wytwarzanych produktów. Okna przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich solidność, ale również wysoka funkcjonalność, osiągnięte za pomocą zastosowania w trakcie ich produkcji nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy planowaniu, produkcji oraz montażu elementów stolarki otworowej pracownikami firmy kieruje dbałość o zachowanie kilku ideałów: zadowolenia klienta, pełnego komfortu użytkowania produktów, ich najwyższej jakości oraz absolutnego bezpieczeństwa.

Czym charakteryzują się wyroby producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych cechuje się wysoką dbałością o jakość swoich wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar proponowane przez tę firmę to bardzo dobry wybór dla klientówszukających niecodziennych, ale solidnych i w pełni funkcjonalnych produktów. Zapewniają one domownikom najwyższą wygodę – efektywnie zabezpieczają przed zewnętrznymi hałasami oraz tworzą świetną izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale również podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów, w związku z tym wyposaża się je w zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość dopełnia ich nieszablonowa, przyciągająca wzrok stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność, bowiem produkowane są zawsze z surowców wysokiej klasy.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne doradztwo

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć również w sferze kontaktów z klientami. Każda osoba, która korzysta z usług Oknostol może liczyć na nieodpłatną konsultację przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi oraz pomiar w domu, co da pewność, że założenie drzwi przebiegnie bez niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś możliwość zamówienia drzwi drewnianych wytworzonych na podstawie ich spersonalizowany projektu, doskonale dostosowanych do konkretnych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko rozmiaru drzwi, ale również rodzaju wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Nasza lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]