Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Czapraki – praktyczne i funkcjonalne ochraniacze pod siodło

Jeśli chcesz zamówić czapraki, odwiedź ten adres

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i zabezpieczające podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które gwarantują zwierzęciu wygodę, a przy tym osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych surowców wyśmienicie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i delikatne dla skóry zwierzęcia. Jeśli pragniesz zainwestować w wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wyposażone w siateczkę chłonącą pot koni, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub uszyte z bawełny. Przemyślana konstrukcja gwarantuje wysoki komfort użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, żeby znakomicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów konia, a także poprawiały wygodę jazdy. Niektóre modele posiadają dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również wyróżniają się wizualnie. Artykuły te dostępne są w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie online na pewno odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Nasza lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]