Celebrytki – ozdoba i symbolika

naszyjniki celebrytki, celebrytki

Bardzo modne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane sprawia, że każda pani łatwo znajdzie gadżet idealny dla siebie. Można oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek oraz piosenkarek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, w tym srebra powleczonego złotem, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie we wszystkich sklepach z biżuterią oraz zauważyć je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka rzadko jest wyłącznie gadżetem dekoracyjnym – zazwyczaj niesie też z sobą przesłanie, które zawiera się w znaczeniu wisiorka albo grawerze. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze zawieszki to serduszko, kółeczko pełne albo z dziurką, gwiazdka, symbol nieskończoności, żyletka czy słonik. Panie zazwyczaj dobierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy i szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem przekory oraz ponadprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest to, iż można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają zapewne bardzo subtelnemu charakterowi. Najczęściej nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Nasza lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]