Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Sprawdź, gdzie zamówić panele dachowe.

Blachy na rąbek stojący to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Jakie cechy odróżniają ją od pozostałych pokryć dachowych? Czemu warto w nie zainwestować? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe i możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – do rozmaitych stylów architektonicznych

Blachy na rąbek stojący zdobywają coraz szersze grono zwolenników, gdyż idealnie godzą ergonomiczność z walorami estetycznymi. Trwała i świetnie wyglądająca blacha na rąbek może być używana zarówno w przypadku nowych domów, jak i obiektach budowlanych, w których potrzebna jest zmiana pokrycia dachowego. Ten materiał budowlany może być zastosowany na dachach dwuspadowych oraz płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Blachy na rąbek są przywożone na miejsce budowy w formie niezbyt dużych arkuszy. Można je zamontować szybko oraz dość łatwo. Takie pokrycie dachowe jest mocne, niepodatne na korozję i bardzo dobrze komponuje się z wieloma stylami architektonicznymi (przykładowo ze stylem dworkowym lub minimalistycznym).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla tradycyjnych dachówek

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod kątem zastosowanej technologii i odporności. Panele dachowe są wykonywane z grubej blachy, a następnie wykończone dodatkową powłoką, która daje protekcję przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, jak np. deszcz i śnieg czy promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek jest do kupienia w kilku modelach, co umożliwia dostosowanie jej do potrzeb rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają też wpływ na obniżenie kosztów związanych z budową – zdecydowanie ograniczają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie blachy na rąbek stojący, warto nabyć ten budulec bezpośrednio w sklepach budowlanych.

Nasza lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08