Alternatywa dla sal weselnych – namioty ślubne

Alternatywa dla sal weselnych – namioty ślubne

Śluby na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie zamawiają namioty weselne, które spełnią ich potrzeby. Organizujesz ślub na świeżym powietrzu i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot na wesele a liczba gości

Popularność ślubów na świeżym powietrzu powoduje, że na rynku można znaleźć bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów spełniających wszelkie potrzeby przyszłych małżonków. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne stworzone z myślą o kameralnych spotkaniach, jak i modele, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla pokaźnej liczby gości. Urządzasz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe plany, sprawdź dostępne na rynku hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot na wesele – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Wielkość namiotu to oczywiście nie jedyny czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niesłychanie istotny jest również rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Stretch, Gwiazda, Turek, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, a także hale z plexi.

Namiot weselny – zadbaj o wygodę gości

Istotna jest również solidna budowa namiotu – najlepsze są modele wykonane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą komfort zapewnią nieprzemakalne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.