Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Chcesz zamówić baniak do wina? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Baniak na wino – nietuzinkowy podarunek

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako pomysłowy podarunek dla bliskich – baniak do wina napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu czy obrony pracy magisterskiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również doskonała dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest należycie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy detal baniak do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji trunków. Takie pojemniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki takim pojemnikom do wina bez trudu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe balony do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Nasza lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]