Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Szkoła rysunku – przygotuj się do egzaminów na ASP

Zajrzyj tu jeżeli chcesz skorzystać z usług szkoły rysunku Kraków.

Rysowaniem można wyrazić siebie i zarobić na życie, aczkolwiek nawet ci, którzy nie wiążą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego ogromne korzyści. Udowodniono wszak, iż nawet okazjonalne rysowanie ma dobroczynny wpływ na nasz stan psychiczny oraz emocje. Pozwala się odstresować i puścić w niepamięć codzienne problemy, jest też istotnym elementem wychowania. Liczne korzyści płynące z rysowania sprawiają, że wielu z nas postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność daje nam szkoła rysunku prowadzona przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których kierowana jest oferta nauki rysunku, jest naprawdę szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o najmłodszych, dla których są okazją do kształtowania wyobraźni, wrażliwości oraz umiejętności manualnych. Mnóstwo osób rozpoczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to głównie takich miast jak Warszawa, Poznań, Wrocław czy Kraków. Nie brak także kursów adresowanych do początkujących – tych, którzy zwyczajnie uwielbiają rysować i chcieliby robić to jeszcze lepiej, w pełni wykorzystując swój potencjał.

Czego nauczymy się na lekcjach rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dopasowane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Wiele czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejsza forma plastycznej działalności. Zaledwie niewiele mniejszą popularnością cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwo to rzecz jasna nie jedyne kursy, jakie można wybrać. Dobre szkoły prowadzą także naukę malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) i rysunku architektonicznego.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]