Kurs obsługi Blender 3D – czy warto w nim uczestniczyć?

Kurs obsługi Blender 3D – czy warto w nim uczestniczyć?

Szukasz korzystnej oferty kursu modelowania 3D? Idealnie trafiłeś! Wejdź na domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki nieustannie się przekształca i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych technik preferując tworzenie swoich prac tylko w formie cyfrowej. Współczesne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale też modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie wymaga obecnie znacznych nakładów finansowych – można bowiem pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który jednocześnie jest zupełnie darmowy.

Nauka funkcji Blender 3D samemu może być frustrująca

Korzystania z każdej aplikacji można nauczyć się we własnym zakresie, jednak proces ten ciągnie się wtedy dłużej i często jest nadzwyczaj frustrujący. Z tego też powodu zapisanie się na kurs modelowania 3D będzie niezmiernie pomocne osobom, które dopiero poznają program Blender. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy nanoszenie przeróżnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot będzie szybsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego pedagoga. Instruktor na bieżąco dokonuje korekty projektów wykonywanych przez uczestnika kursu wskazując elementy, które wymagają poprawy oraz proponując ku temu trafne drogi. Jak w wypadku każdego kursu najlepiej, aby odbywał się on w niewielkich grupach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także hobbystów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest dziś umiejętnością poszukiwaną i cenioną zwłaszcza w świecie gier wideo, projektowania i filmu. Opanowanie oprogramowania Blender 3D poszerza tym samym przyszłe perspektywy zawodowe. W trakcie kursu tworzy się pierwsze zaawansowane dzieła, które później można bez obaw zamieścić w swoim portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i wiążą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju kursów to po prostu pasjonaci animacji i artyści, którzy pragną poszerzyć swoje dotychczasowe umiejętności lub spróbować nowych form ekspresji.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]