Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Czego dowiesz się na kursie rysunku architektonicznego?

Kurs rysunku architektonicznego Kraków - tu znajdziesz aktualną ofertę.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego wielką popularność ma wpływ sporo czynników – głównie fakt, że są to niezwykle interesujące studia oraz perspektywa wysokich zarobków i wciągającej pracy po uzyskaniu dyplomu. By dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się znajomość najważniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami warto zgłosić się na kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest adresowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom niezbędną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. Podczas kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która uzyska pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale również porady profesjonalistów pomagające przygotować się odpowiednio do egzaminów – między innymi na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (na przykład te w Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, Warszawie lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego zobaczą, co czeka ich w przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i podczas studiów.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]