Tabliczki na drzwi – ich rodzaje i zastosowanie

Tabliczki na drzwi – ich rodzaje i zastosowanie

Tutaj kupisz tabliczki na drzwi

W każdym budynku ulokowanych jest bardzo dużo najróżniejszych sal o mniejszym bądź większym znaczeniu. Ułatwienie w przemieszczaniu się po nich – nie tylko ludziom z zewnątrz, ale również osobom , które wykonują swoje obowiązki w danym obiekcie – zapewniają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę szeroki. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można spotkać w sprzedaży? Czym charakteryzują się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – co rekomenduje się nimi oznaczyć?

Właściwe oznakowanie budynku zapewnia doskonałą przejrzystość jego działania. I nie ma tu znaczenia czy w grę wchodzi biuro, przedszkole, sklep czy urząd – rzetelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odszukanie pokoju, który aktualnie jest przez nas poszukiwana. Taka sytuacja ma miejsce chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, banków oraz biur tabliczki na drzwi ułatwią odnalezienie pokoju, w którym zawodowe obowiązki wykonuje potrzebna nam na dany moment osoba. Szeroko zastosowane są tabliczki na drzwi, w których można dowolnie zmieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy przykładowo w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, dane na tabliczce można bez żadnych trudności zmienić. Pozwala to więc zaoszczędzić naprawdę dużą ilość gotówki – nie trzeba przecież przeznaczać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze można ich użyć?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez większego problemu rozdzielić pomieszczenia mające charakter ogólnodostępny od tych, które przeznaczone są jedynie dla personelu danej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia socjalne, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie mogą mieć dostępu. Stosując tabliczki na drzwi, można też oznaczyć miejsca, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się na ten moment bardzo dużą popularnością. W wielu wypadkach na tych tabliczkach oprócz napisu znajduje się przekreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz takiego typu znaku jest więc wyjątkowo przejrzysty. Nie zapominajmy również, iż tabliczki informacyjne umieszcza się także przy wejściu do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób , które są niepełnosprawne.

Nasza lokalizacja:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]