Zastosowanie koszulek z nadrukiem w reklamie

Zastosowanie koszulek z nadrukiem w reklamie

Podkoszulki z nadrukiem to nie tylko świetna metoda promocji firmy, ale także oryginalny pomysł na upominek dla bliskiej osoby. Jak można posłużyć się podkoszulkami z nadrukiem? Jakie technologie nadruku stosuje się współcześnie do tworzenia takich t-shirtów?

Personalizowane koszulki i ich zastosowanie nie tylko w promocji

Koszulki są często stosowane w marketingu – służą do promocji firm, świadczonych usług oraz konferencji. T-shirt z oryginalnym napisem może być wręczany partycypantom targów edukacyjnych bądź eventów kulturalnych. Firmowe logo nadrukowane na t-shirt jest wyraźne i łatwo ściąga uwagę potencjalnych odbiorców. Koszulki z nadrukiem mogą także służyć integracji osób pracujących razem w zespole, np. jako element wspólnej identyfikacji nakładany w czasie eventów lub szkoleń firmowych. Ponadto koszulki ze spersonalizowanych nadrukiem można użyć w życiu prywatnym – to ciekawy pomysł na upominek, m.in. z okazji Dnia Dziadka, dnia urodzin czy zdania matury. Spotkanie w gronie przyjaciół i rodziny zyska zupełnie inny wymiar, jeżeli wszyscy obecni założą t-shirty z zabawnym napisem.

Obecne technologie nadruku na koszulkach reklamowych

t-shirty reklamowe powstają przy zastosowaniu najlepszych technik nadruku. Z reguły jest nim sitodruk, a więc metoda, w której każdy kolor wzoru jest odwzorowany osobno na siatce, na przykład z włókien lub metalowej. Później specjalny barwnik przeznaczony do tekstyliów jest przeciskany przez ten szablon. Powstające w ten sposób teksty bądź grafiki wyróżniają się nadzwyczajną wytrzymałością – koszulki można prać dziesiątki razy nie martwiąc się o zrujnowanie nadruku. Sitodruk umożliwia zastosowanie w zasadzie dowolnego koloru oraz uzyskanie interesujących efektów, m.in. gradientów, a ponadto opłaca się szczególnie przy znacznych nakładach. Do nadruku na gadżetach reklamowych korzysta się także z folii flock, termodruku, tampodruku oraz transferu cyfrowego. Termotransfer przydaje się do niskich druków – nawet jednego egzemplarza! Technologia ta polega na wgrzaniu w materiał folii flock albo flex. Ta metoda też wyróżnia się dużą trwałością.