Reklama zewnętrzna i wewnętrzny biuletyn – projekt gazety firmowej

Reklama zewnętrzna i wewnętrzny biuletyn – projekt gazety firmowej

Potrzebujesz wykonać projekt gazety? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na http://tinyurl.com/y6enqepd.

Firmowy biuletyn to znakomity sposób komunikacji między poszczególnymi działami, ale także rodzaj reklamy. Zobaczmy zatem, jakie artykuły można zamieścić w takiej broszurce i czy warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – działanie promocyjne

Gazeta korporacyjna może spełniać dwie role. Pierwszą z nich jest wspieranie komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa – informowanie o zdobytych nagrodach, pochwalenie się dobrymi wynikami, rozmowy z wyróżniającymi się członkami zespołu. Tego rodzaju broszury mają kluczowy wpływ na działanie całej firmy, gdyż znakomicie dopingują załogę. To sprawia, że podwładni są bardziej chętni do współpracy między sobą, czują więź z zespołem, a ich codzienne powinności przynoszą im więcej satysfakcji. Statystyki dowodzą, że gazeta firmowa sprawia, że członkowie ekipy czują się bardziej odpowiedzialni za produkowane towary, podnosi się też poziom zdrowej rywalizacji. Ogromnym plusem jest także poprawianie kanałów komunikacji pomiędzy działami, które są częstą przyczyną konfliktów w wielu przedsiębiorstwach. Korporacyjny biuletyn gwarantuje też całkowitą przejrzystość planów przedsiębiorstwa.

Projekt gazety – promuj działania przedsiębiorstwa

Oczywiście gazeta korporacyjna to także świetna forma komunikacji na zewnątrz. Broszura może dotrzeć do odbiorców takich jak: konsumenci, konkurencja, potencjalni inwestorzy, przyszli pracownicy. Gazeta korporacyjna w ten sposób spełnia cele promocyjne, podnosi wyniki sprzedażowe, a także wspiera działania PR. Planując założenie korporacyjnego biuletynu powinniśmy najpierw zwerbować redaktorów oraz zaplanować sprawy związane ze składem broszury. Najlepiej posiłkować się usługami fachowców (tj. studiów graficznych), którzy stworzą projekt gazety, określą format i zatroszczą się o kwestie techniczne. Z ich pomocą firmowy biuletyn na pewno spełni swoje zadanie.

Nasza lokalizacja:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]