Pamiątka z udziału w maratonie – gadżety dla biegacza

Pamiątka z udziału w maratonie – gadżety dla biegacza

Jogging jest w ostatnim czasie ukochaną aktywnością setek tysięcy Polaków. To sport, który można praktykować w dowolnym miejscu, bowiem nawet w pokaźnych aglomeracjach znajdują się rozległe tereny zielone i deptaki, gdzie można biegać. A co najistotniejsze – jogging niewiele kosztuje. Wystarczy zaledwie posiadać oddychającą koszulkę, solidne obuwie i nieco determinacji.

Gadżet dla biegacza jako praktyczna pamiątka z biegu

Również w niewielkich miejscowościach co roku organizowane są półmaratony, w których uczestniczą zarówno pasjonaci tego sportu, jak i profesjonaliści. Zapisanie się na tego rodzaju event sportowy nieraz wiąże się z nieznaczną wpłatą, w ramach której poza możliwością startu biegacze odbierają także parę gadżetów. Podstawą takiego pakietu startowego na ogół jest oddychająca koszulka, numer zawodnika, niekiedy butelka izotoniku. Jednakże coraz częściej promotorzy półmaratonów dorzucają do nich rzadziej spotykane gadżety dla biegacza. Na bardziej ekskluzywnych eventach sportowych mogą to być np. nerka, czyli pas sportowy na biodra, mały ręcznik do otarcia potu czy też opaska do biegania, w której można schować telefon lub klucze. Zawodnicy bardzo lubią otrzymywać takie pakiety gadżetów, bowiem nawet jeśli nie wywalczą w zawodach nagradzanego miejsca, to t-shirt z logo imprezy będzie stanowić materialną pamiątkę z uczestnictwa w biegu. Co najważniejsze, jest to pamiątka przydatna, którą biegacz może zakładać podczas dalszych treningów.

Gadżety dla biegacza – nanieś na nie logo patrona eventu

Duże i małe imprezy sportowe nie mogłyby naturalnie istnieć bez pomocy patronów, którzy ponoszą gros kosztów ich organizacji. Tradycyjnie logotyp organizatorów oraz sponsorów biegów zamieszcza się nie tylko na billboardach bądź plakatach reklamujących bieg, ale również i na gadżetach rozdawanych sportowcom. W zależności od rodzaju tkaniny czy surowca, z którego wytworzone zostały gadżety dla biegaczy, do naniesienia na nich logo patronów wykorzystywane są różnorodne techniki nadruku. W przypadku koszulek jest to na ogół sitodruk, który zapewnia ogromną żywotność grafiki.