Uniwersalne i ponadczasowe – srebrne kolczyki

Uniwersalne i ponadczasowe – srebrne kolczyki

Kup kolczyki

Srebro to najbardziej lubiany przez producentów biżuterii surowiec. Nie powinno to rzecz jasna dziwić, gdyż naprawdę ma mnóstwo dobrych stron. Jego ceny są znacznie mniejsze niż żółtego kruszcu, a jest metalem szlachetnym, zatem nie koroduje i długo nie traci swoich zalet. Srebrne kolczyki są oprócz tego lubiane z uwagi na bezpieczeństwo ich noszenia – znacznie zmniejszają bowiem ryzyko pojawienia się infekcji. Jako iż są bardzo ciekawą opcją dla poszukujących niestarzejącej się i wytrzymałej biżuterii, dobrze powiedzieć parę słów o tym, w jakich miejscach je kupować i jak troszczyć się o srebrne kolczyki.

Srebrne kolczyki – w jakim sklepie?

Fantazja designerów srebrnych kolczyków nie zna granic. Wśród nich każdy znajdzie propozycje dla siebie – zarówno zwolennicy tradycyjnych rozwiązań, jak i kobiety, które bardziej lubią eksperymentalne projekty. Przed kupnem konkretnych kolczyków dobrze więc zorientować się, co oferują nam różne sklepy. Trafionym wyjściem na pewno okaże się kupno w internecie – zwłaszcza, jeśli zależy nam na wyszukaniu niebanalnych wzorów srebrnych kolczyków.

Jak pielęgnować srebrne kolczyki?

Mimo różnych plusów, srebro wykazuje pewne wady. Najistotniejsze jest to, że srebrne kolczyki po jakimś czasie ciemnieją. Łatwo tego uniknąć często myjąc je odpowiednimi preparatami i przechowując w bezpiecznych pojemnikach. Pod żadnym pozorem nie wykorzystujmy jednak do ich czyszczenia zwykłych płynów, bo mogą uszkodzić delikatny metal.